psyh.09
psyh.09
psyh.09
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

psyh.09

Tartu Ülikooli avatud ülikooli õppe 2009. a astunud psühholoogiatudengite foorum
 
PealehtPealeht  Logi sisseLogi sisse  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  

 

 Kirves matemaatika eksam

Go down 
+3
helenkarolin
Marko Proover
Merlenya
7 posters
AutorTeade
Merlenya




Postituste arv : 22
Join date : 29/09/2009
Age : 48
Asukoht : Wonderland (Tartu:D)

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyPüh Dets 20, 2009 4:04 am

Tere kaaskannatajad.
Mate eksam oli siis pehmelt öeldes kirves ruudus. Ma ei hakka kirjeldama, kuidas mul läks, sest kui kõik ropud sõnad selle kirjeldamiseks siin kirjutada valgega, siis saaksite lugeda ainult side- ja asesõnu.
Kuigi mu mälu blokeerib halvad mälestused, suutsin meenutada tänasest niiipalju:


1) Arvutada determinant II veeru arenduse järgi. Konks selles, et determinant on 5x5 mõõtmetes...

2) LVS lahendamine, 5 tundmatut. Tundus suht kirves, ma lõpuni ei jõudnud L

3) (transponeeritud) Maatriksite korrutamine

4) Limesed, seal oli nt siuke et lim (1 + 3/x)2x +5 ...x läheneb lõpmatusse ( 3 tk oli kokku, üks oli veel küllaltki raske)

5) Tuletiste leidmine erinevate teoreemidega ( 3 tk)

6) Maatriksi astaku leidmine

7) Ristküliku kujuline ala, mille suurus on 40000 ruutmeetrit, on vaja ääristada kraaviga. Millised peaksid olema küljed, et kraavi pikkus tuleks võimalikult lühike.

Kirves matemaatika eksam Icon_cool Funktsiooni määramispiirkonna ja muutumispiirkonna leidmine joonise järgi (mina seda ei oskanud L)

9) Graafiline lineaarplaneerimine. Seal olid antud materjalikulud 10 toote kaupa..

10) Joonise järgi öelda, kas funktsioonid on üksteise pöördfunktsioonid vms

11) Leida y = -2x globaalne maksimum. Konks selles, et tegu on sirgega, millel polegi ekstreemumeid Kirves matemaatika eksam Icon_razz

12) Millised elemendid asuvad hulga X = ]-3; 2[ sulundis?

13) Tuua näide kumerast hulgast (joonis).

14) Leida punkti A kaugus sirgest x = y-2/2 = z-3 vms..

15) Maatriksi omaväärtus ja omavektor

Hetkel rohkem meelde ei tule, aga see oligi enamvähem kõik. Igatahes soovitan nendel, kes tegema lähevad, asjad omale väga selgeks teha ja lahendada ka raskemaid ülesandeid enne minekut. Siis peaks vast enamvähem hakkama saama.

merle
Tagasi üles Go down
Marko Proover

Marko Proover


Postituste arv : 17
Join date : 28/09/2009

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyEsm Dets 21, 2009 2:27 am

Suur tänu info eest ja et viitsisid selle välja kirjutada. Näib, et on mille üle järele mõelda.
Tagasi üles Go down
helenkarolin

helenkarolin


Postituste arv : 12
Join date : 29/09/2009
Age : 41
Asukoht : Tallinn

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyEsm Dets 28, 2009 10:44 pm

Appi.
Tagasi üles Go down
liina




Postituste arv : 4
Join date : 13/10/2009

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyTeis Dets 29, 2009 3:53 pm

aga mind hakkab juba kurjaks ajama, et ta pole suutnud ikka veel neid eksameid ära parandada!!!! ja ma ei tea ka millal on järeleksam!!!
Tagasi üles Go down
Merlenya




Postituste arv : 22
Join date : 29/09/2009
Age : 48
Asukoht : Wonderland (Tartu:D)

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyTeis Dets 29, 2009 4:25 pm

Mind ajab ka see kurjaks... tegijaid polnud ju nii palju, 13-14 inimest -- selline tunne, et ta justkui kiusaks neid esimesi tegijaid:D
Äkki ta laseb 9-ndal jaanuari omadel ka ära teha ja siis vaatab, milline oli kõige parem töö ja võtab selle järgi 100% ja arvutab siis ülejäänute tulemuse. Aga ausalt öelda tahaks juba teada, kas tuli E ära või peaks veel õppima:P
Tagasi üles Go down
liina




Postituste arv : 4
Join date : 13/10/2009

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyTeis Dets 29, 2009 5:24 pm

no tõesti, minu meelest oli yldse 8 inimest Razz, aga jah, et esimeset korda eksami tegijatel oli ju aega ainult 5 päeva, et kogu see kupatus ära õppida!!!! aga tõesti, äkki annab siis kolm lisapäeva, et järeleksamiks õppida... Kirves matemaatika eksam Icon_twisted
yldse hakkab see suhtumine yle viskama... sotsioloogias pidi ju ka yles pandama, kelle esseed kohale on jõudnud, aga ma kyll ei näe neid andmeid kuskil??!!

aga tegelikult, kas järeleksami aeg ei peaks olema kohe antud??, minu teada nagu peaks ja eksamite prandamiseks on ka ju mingi max aeg!!
krt, mille eest ma maksan Kirves matemaatika eksam Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
helenkarolin

helenkarolin


Postituste arv : 12
Join date : 29/09/2009
Age : 41
Asukoht : Tallinn

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyTeis Dets 29, 2009 5:37 pm

joulurahu! joulurahu! Smile)
Tagasi üles Go down
kadrip

kadrip


Postituste arv : 6
Join date : 28/09/2009

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyTeis Dets 29, 2009 6:58 pm

isssand, mis vahva eksam Kirves matemaatika eksam Icon_eek
Tagasi üles Go down
edi

edi


Postituste arv : 29
Join date : 28/09/2009
Age : 40

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyTeis Dets 29, 2009 10:33 pm

Ma kirjutan talle, ja küsin nende hinnete kohta
Tagasi üles Go down
Merlenya




Postituste arv : 22
Join date : 29/09/2009
Age : 48
Asukoht : Wonderland (Tartu:D)

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyKolm Dets 30, 2009 4:03 am

Jajah, paneme aga, jah, Edi "tanki" Very Happy
Aga äkki Julia sai vahepeal lapse... Tegelikult mõte sellest, et meie tagasihoidlike tulemustega töid parandab Julia asemel mingi külm matemaatiline tont, kes isegi ei tea, mida meile tegelikult loengutes räägiti, oma külma matemaatilise ajuga ja laob järjest F-e ritta, on päris hirmutav...
Tagasi üles Go down
edi

edi


Postituste arv : 29
Join date : 28/09/2009
Age : 40

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyKolm Dets 30, 2009 5:00 pm

Ära nüüd üle mõtle. praeguseks pole ta mu meilile vastanud, otsin ta telefoni. Kui muud ei saa, siis saan vähemalt palju õnne soovida
Tagasi üles Go down
edi

edi


Postituste arv : 29
Join date : 28/09/2009
Age : 40

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyKolm Dets 30, 2009 7:34 pm

Julia pani tulemused üles, kõik said D, kes tegemas käisid, järeleksam on 24. jaanuar, kel vaja seda teha on.
Tagasi üles Go down
Merlenya




Postituste arv : 22
Join date : 29/09/2009
Age : 48
Asukoht : Wonderland (Tartu:D)

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyNelj Dets 31, 2009 3:59 am

Jebedijeeee, sai see mate kuidagi tehtud! Saab tulevikule keskenduda!
Ma alustuseks vaatasin täna sotsiaalteaduste õppematerjalide alt Strenze soovitatud filmi...Loomasõbrad ja nõrganärvilised seda küll vaadata ei saa.. igasugune liha ja kala isu läks küll jupiks ajaks üle, niiet need, kes kardavad aastavahetusel üle süüa, soovitan kindlasti vaadata:P
Tagasi üles Go down
Rainer Mere




Postituste arv : 5
Join date : 29/09/2009

Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam EmptyEsm Jan 18, 2010 9:22 pm

Nüüd teise grupi eksami sooritajate tulemused peaksid ka üleval olema..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kirves matemaatika eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kirves matemaatika eksam   Kirves matemaatika eksam Empty

Tagasi üles Go down
 
Kirves matemaatika eksam
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» matemaatika 13.11
» matemaatika
» matemaatika kodused tööd- Marko lahendused :)
» Tunnetuspsühholoogia eksam
» Sotsiaalteaduste eksam

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
psyh.09 :: Kool :: Eksamid ja kodused tööd-
Hüppa: