psyh.09
psyh.09
psyh.09
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

psyh.09

Tartu Ülikooli avatud ülikooli õppe 2009. a astunud psühholoogiatudengite foorum
 
PealehtPealeht  Logi sisseLogi sisse  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  

 

 Sotsiaalteaduste eksam

Go down 
+3
siret
Rainer Mere
Merlenya
7 posters
AutorTeade
Merlenya




Postituste arv : 22
Join date : 29/09/2009
Age : 48
Asukoht : Wonderland (Tartu:D)

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyKolm Jan 20, 2010 4:56 am

Heia,
Kas kellelgi on sama probleem, et teatud videoloengud ei avane? /Grossi loeng oli kindlasti üks ja mingi oli veel/.
Kuidas saaks, kes teab?

Merle
Tagasi üles Go down
Rainer Mere




Postituste arv : 5
Join date : 29/09/2009

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyKolm Jan 20, 2010 4:07 pm

Terv,

Mul ka Grossi videoga probleem, ülejäänud töötavad pinks ponks
Tagasi üles Go down
siret




Postituste arv : 5
Join date : 29/09/2009

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyKolm Jan 20, 2010 6:05 pm

hei,
mul justkui funkab. äkki tahab saada mingit lisa videot ja slaide jms ühendavat tarkvara, nt Microsoft Producer for Powerpoint 2003 vms, ma pole suur asjatundja, äkki mõni targem oskab midagi targemat öelda
Tagasi üles Go down
edi

edi


Postituste arv : 29
Join date : 28/09/2009
Age : 40

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyKolm Jan 20, 2010 7:22 pm

mul toimib ka suurepäraselt
Tagasi üles Go down
Ksenia

Ksenia


Postituste arv : 6
Join date : 19/10/2009
Asukoht : Tallinn

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyKolm Jan 20, 2010 9:11 pm

Aga kas keegi teab, kuidas printida välja loengud, mis on kirjutuskaitstud vms (Muraka, Lauristini omad jt)? Ei viitsi ju neid arvutis lugeda
Tagasi üles Go down
Merlenya




Postituste arv : 22
Join date : 29/09/2009
Age : 48
Asukoht : Wonderland (Tartu:D)

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyNelj Jan 21, 2010 9:24 pm

Ma sain selle Grossi loengu järgmisel avamisel probleemideta lahti, tundub, et olen blond:P
Ksenja, oled eriti tubli, loed veel slaide ka lisaks:D Ma vist lähen ainult videoloengute pealt eksamit tegema ja tänase seisuga on mul veel 6 vaadata... äkki kuidagi saab E kätte Razz
Tagasi üles Go down
Ksenia

Ksenia


Postituste arv : 6
Join date : 19/10/2009
Asukoht : Tallinn

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyNelj Jan 21, 2010 10:49 pm

Mina pigem kulutan aega slaidide lugemisele, kui kuulan seda jura keskide kartulitest või Strenze ettevalmistamata nn. ettekannet. Masendav Sotsiaalteaduste eksam Icon_mad
Tagasi üles Go down
siret




Postituste arv : 5
Join date : 29/09/2009

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyReede Jan 22, 2010 8:46 pm

vist on hilinenud info, aga printida peaks saama neid printimiskindlaid niiet --seivid faili mujale ja siis prindid, mina tegin nii vähemalt
Tagasi üles Go down
Kristi Reimets




Postituste arv : 19
Join date : 28/09/2009

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyReede Jan 22, 2010 10:57 pm

Küsisin, millal saab eksami tulemused.....need lubati järgmise nädala lõpu poole.
Tagasi üles Go down
edi

edi


Postituste arv : 29
Join date : 28/09/2009
Age : 40

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyEsm Veeb 01, 2010 4:17 pm

Kas keegi viitsiks küsida selle Muraka käest, KAUA VÕIB?
Tagasi üles Go down
edi

edi


Postituste arv : 29
Join date : 28/09/2009
Age : 40

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyEsm Veeb 01, 2010 5:09 pm

Tegin Murakale järelpärimise, hinnete kohta
Tagasi üles Go down
siret




Postituste arv : 5
Join date : 29/09/2009

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyEsm Veeb 01, 2010 6:00 pm

õke-s on öeldud, et õis-i sisestatakse eksamite tulemused 7 tööpäeva jooksul peale eksami toimumist ja kui on üle 80 eksamisooritaja, siis koguni 11 tööpäeva jooksul. tundub, et enne vist ei tule, kui tuleb:)
Tagasi üles Go down
edi

edi


Postituste arv : 29
Join date : 28/09/2009
Age : 40

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyNelj Veeb 18, 2010 2:35 pm

Huvitav, kas sissejuhatus sotsiaalteadustesse ilmuvad meile mingi aeg ka hinded või jäävadki ainult punktide arv? Või on kellegil see teistmoodi?
Tagasi üles Go down
Marko Proover

Marko Proover


Postituste arv : 17
Join date : 28/09/2009

Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam EmptyReede Veeb 19, 2010 1:58 am

arvan, et eksami punktid muutuvad tähtedeks, peale seda, kui härra Murakas on kirjalikud tööd üle vaadanud. Nii et kannatust, töid võib olla päris palju.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sotsiaalteaduste eksam Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sotsiaalteaduste eksam   Sotsiaalteaduste eksam Empty

Tagasi üles Go down
 
Sotsiaalteaduste eksam
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tunnetuspsühholoogia eksam
» Etoloogia eksam
» Geneetika eksam
» Eetika eksam
» Füsioloogia eksam

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
psyh.09 :: Kool :: Eksamid ja kodused tööd-
Hüppa: