psyh.09
psyh.09
psyh.09
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

psyh.09

Tartu Ülikooli avatud ülikooli õppe 2009. a astunud psühholoogiatudengite foorum
 
PealehtPealeht  Logi sisseLogi sisse  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  

 

 Etolooga eksamile registreerimine

Go down 
4 posters
AutorTeade
Helena

Helena


Postituste arv : 6
Join date : 28/09/2009

Etolooga eksamile registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Etolooga eksamile registreerimine   Etolooga eksamile registreerimine EmptyKolm Okt 07, 2009 4:58 pm

ma ei tea, kas mingis meeltesegaduse hoos on minust mõni info kaarega mööda läinud ja ma olen asjadest valesti aru saanud, kuid etoloogia eksamile registreerida kuidagi ei saa, sest ÕIS lihtsalt valikut nagu ei annagi.
Kas ma olen ainus, kelle pead sedasorti probleem vaevab, või on kellegi mõni idee?
Tagasi üles Go down
Merlenya




Postituste arv : 22
Join date : 29/09/2009
Age : 48
Asukoht : Wonderland (Tartu:D)

Etolooga eksamile registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Etolooga eksamile registreerimine   Etolooga eksamile registreerimine EmptyNelj Okt 08, 2009 2:33 am

Küsisin Ingrid Vilu käest seda kunagi, et miks osadele eksamitele pole registreerimine võimalik. Sain temast aru nii, et need ained, mis on ainult PSYH 1 ehk siis meie kursuse jaoks praegu -- neile registreerimine pole vajalik -- õppejõud arvestavad juba ise sellega, et kõik tulevad eksamile:P Niiet õpi aga rahulikult edasi, eksam toimub registreerimata ja kõik saavad sõna paberile panna:) Aga kõikidele eksamitele kuhu saab registreerida, ma igaks juhuks juba registreerusin. Postiivse sooritusega on muidugi iselugu...
Tagasi üles Go down
Helena

Helena


Postituste arv : 6
Join date : 28/09/2009

Etolooga eksamile registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Etolooga eksamile registreerimine   Etolooga eksamile registreerimine EmptyNelj Okt 08, 2009 4:15 pm

No selge siis Smile Sukedun nüüd meelekindlalt Etoloogia materjalikuhjadesse Smile
Tagasi üles Go down
helenkarolin

helenkarolin


Postituste arv : 12
Join date : 29/09/2009
Age : 41
Asukoht : Tallinn

Etolooga eksamile registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Etolooga eksamile registreerimine   Etolooga eksamile registreerimine EmptyNelj Okt 08, 2009 6:36 pm

Tere!

Ma hakkasin ka nüüd õppematerjale vaatama ja eelkõige siis etoloogia omi. Kas see eksamiks valmistumine toimubki ainult ÕIS-is olevate materjalide abil või oli soovitatav ka mõned raamatud läbi lugeda eksamiks? jäin veitsa loengusse hiljaks ja kes teab, mida tarka seal veel alguses öeldi.
Tagasi üles Go down
edi

edi


Postituste arv : 29
Join date : 28/09/2009
Age : 40

Etolooga eksamile registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Etolooga eksamile registreerimine   Etolooga eksamile registreerimine EmptyNelj Okt 08, 2009 8:37 pm

Ei jäänud sa millestki ilma, eksam toimub ÕIS materjalide põhjal, igas piletis on 9 küsimust ehk üks küsimus iga teema kohta
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Etolooga eksamile registreerimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Etolooga eksamile registreerimine   Etolooga eksamile registreerimine Empty

Tagasi üles Go down
 
Etolooga eksamile registreerimine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
psyh.09 :: Kool :: Eksamid ja kodused tööd-
Hüppa: