psyh.09
psyh.09
psyh.09
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

psyh.09

Tartu Ülikooli avatud ülikooli õppe 2009. a astunud psühholoogiatudengite foorum
 
PealehtPealeht  Logi sisseLogi sisse  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  

 

 Viimasel hetkel veel matemaatikast.

Go down 
5 posters
AutorTeade
Helena

Helena


Postituste arv : 6
Join date : 28/09/2009

Viimasel hetkel veel matemaatikast. Empty
PostitaminePealkiri: Viimasel hetkel veel matemaatikast.   Viimasel hetkel veel matemaatikast. EmptyEsm Jan 04, 2010 5:41 am

Nimelt, on mul siseinfot, et kõige viimase loengu materjalid (see loeng, kust paljud puudusid etoloogiaks õppides) on skännitud kujul täiesti olemas. Kas keegi, kellel need olemas on, oleks hea inimene ja jagaks neidki? Viimasel hetkel veel matemaatikast. Icon_redface
Tagasi üles Go down
Merlenya




Postituste arv : 22
Join date : 29/09/2009
Age : 48
Asukoht : Wonderland (Tartu:D)

Viimasel hetkel veel matemaatikast. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimasel hetkel veel matemaatikast.   Viimasel hetkel veel matemaatikast. EmptyTeis Jan 05, 2010 2:49 am

Mis see viimase loengu konkreetne teema oli, mida sa silmas pead? Kõik saadaolev materjal peaks õisis üleval olema, sest loengus (ma olin kindlasti kohal) ta midagi paberkandjal ei jaganud...
Tagasi üles Go down
siret




Postituste arv : 5
Join date : 29/09/2009

Viimasel hetkel veel matemaatikast. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimasel hetkel veel matemaatikast.   Viimasel hetkel veel matemaatikast. EmptyTeis Jan 05, 2010 3:20 am

võib-olla peate silmas seda juttu, mis käis graafilise lineaarplaneerimise kohta- see tuli ise juurde lugeda. Tunnis lahendatud näidisülesandeid ei ole küll Õis-is üleval. Lisaks mainis õppejõud küll veel ülesannete lehest, mis õis-i lisati- lk 8 ja 9(tuletised, diferentsiaal,ilmutamata funktsiooni diferentseerimine jms.)
Tagasi üles Go down
Helena

Helena


Postituste arv : 6
Join date : 28/09/2009

Viimasel hetkel veel matemaatikast. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimasel hetkel veel matemaatikast.   Viimasel hetkel veel matemaatikast. EmptyTeis Jan 05, 2010 3:34 pm

ei, ma rääkisin tegelikult just tunnis lahendatud ülesannetest ja muust sellisest, mis tunnis konspekteeritud sai Smile Rainer oli hea inimene ja organiseeris selle materjali ka digitaalseks. Nüüd kõik ok. sain juba materjalid Smile
Tagasi üles Go down
kadrip

kadrip


Postituste arv : 6
Join date : 28/09/2009

Viimasel hetkel veel matemaatikast. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimasel hetkel veel matemaatikast.   Viimasel hetkel veel matemaatikast. EmptyNelj Jan 07, 2010 5:01 pm

Ma oleks ka neist ül huvitatud, et äkki keegi saadaks ka mulle need:)?minu e-mail kadrii13@hot.ee
Tagasi üles Go down
helenkarolin

helenkarolin


Postituste arv : 12
Join date : 29/09/2009
Age : 41
Asukoht : Tallinn

Viimasel hetkel veel matemaatikast. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimasel hetkel veel matemaatikast.   Viimasel hetkel veel matemaatikast. EmptyNelj Jan 07, 2010 7:54 pm

akki viitsiks keegi mulle ka palun saata, pea juba valutab sellest matemaatikast Sad helen_karolin@hotmail.com

Aitahh!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viimasel hetkel veel matemaatikast. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimasel hetkel veel matemaatikast.   Viimasel hetkel veel matemaatikast. Empty

Tagasi üles Go down
 
Viimasel hetkel veel matemaatikast.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
psyh.09 :: Kool :: Eksamid ja kodused tööd-
Hüppa: