psyh.09
psyh.09
psyh.09
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

psyh.09

Tartu Ülikooli avatud ülikooli õppe 2009. a astunud psühholoogiatudengite foorum
 
PealehtPealeht  Logi sisseLogi sisse  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  

 

 täiendkoolituse kursus

Go down 
4 posters
AutorTeade
Marko Proover

Marko Proover


Postituste arv : 17
Join date : 28/09/2009

täiendkoolituse kursus Empty
PostitaminePealkiri: täiendkoolituse kursus   täiendkoolituse kursus EmptyLaup Okt 24, 2009 2:45 pm

Teeksin ettepaneku ära valida täiendkoolituse kursus(ed).
Ise pakuks: emotsionaalne intelligetsus igapäevaelus; veenva teksti psühholoogia.
Tagasi üles Go down
Helandes

Helandes


Postituste arv : 10
Join date : 29/09/2009
Age : 52
Asukoht : Haapsalu

täiendkoolituse kursus Empty
PostitaminePealkiri: Re: täiendkoolituse kursus   täiendkoolituse kursus EmptyPüh Okt 25, 2009 1:41 am

Sellest on juba natuke juttu olnud ühe teise teema all...ja enamike huvi oli valetamispsühholoogia täiendkoolituse kursus Icon_smile . Aga ega see teema pole kindlasti veel lõpetatud, seega jälgin huviga ka ise edasist teemaarendust. Mina endiselt valetamispsühholoogiast huvitatud
Tagasi üles Go down
http://www.suuresobraklubi.ee
Helena

Helena


Postituste arv : 6
Join date : 28/09/2009

täiendkoolituse kursus Empty
PostitaminePealkiri: Re: täiendkoolituse kursus   täiendkoolituse kursus EmptyEsm Okt 26, 2009 4:09 pm

Ma olen seda meelt, et kuna kursused on tasulised, siis oleks vast mõttekas uurida natuke õppekava ja seda sisalduvat. Ei ole mõtet ju võtta lisakursus, kui põhikursus juba teemat käsitleb. EI on näiteks üks teema, millest kindlasti järgneva 4 aasta jooksul tuleb väga palju juttu.
aga noh, loomulikult on see iga ühe vaba valik...ma lihtsalt mõtlen nii...
Tagasi üles Go down
Kristi Reimets




Postituste arv : 19
Join date : 28/09/2009

täiendkoolituse kursus Empty
PostitaminePealkiri: Re: täiendkoolituse kursus   täiendkoolituse kursus EmptyEsm Okt 26, 2009 5:17 pm

Tegelikult pole meil kuhugile kiiret. 4 aastat on aega. Võtaks esimese semestri rahulikult ja tutvuks olukorraga.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





täiendkoolituse kursus Empty
PostitaminePealkiri: Re: täiendkoolituse kursus   täiendkoolituse kursus Empty

Tagasi üles Go down
 
täiendkoolituse kursus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
psyh.09 :: Kool :: Eksamid ja kodused tööd-
Hüppa: